AMD Strela

 

Струмичанецот Маџиров ја крена Италија на нозе

Струмичанецот Маџиров ја крена Италија на нозе
Објавено на: 21 Jan 2015

Струмичанецот Маџиров ја крена Италија на нозе. Перкусионистот со својот неверојатен и енергичен настап го маѓепса жирито во „Италија има талент“ и ги освои симпатиите на публиката. 

Погледнете го настапот на „нашиот“ Маџиров на следниот линк: https://www.facebook.com/video.php?v=10204487873329705&set=vb.1018511344&type=2&theater


 

Media Flesh

 

ВИДЕО

FACEBOOK