AMD Strela
River Soft

 

Затварање на летната сезона во клуб МАФ МАФ со DJ Maria Antwna oд Грција

Затварање на летната сезона во клуб МАФ МАФ со DJ Maria Antwna oд Грција
Објавено на: 07 Oct 2015

Клубот Маф Маф на 11 октомври (недела) најавува одлична забава со DJ Maria Antwna oд Грција, со што ќе се означи и крајот на oваа летна и богата сезона, која беше исполнета со забава за сечиј вкус. Во склоп на овој викенд, во петок публиката ќе ја забавува познатиот хип-хоп диџеј Славе, а во сабота пултот ќе биде препуштен на DJ Slovenac и Dj Micky, кој преку преку хаус и хип-хоп хитовите ќе го продолжат градското возење.

 

 

Media Flesh

 

ВИДЕО

НАЈЧИТАНИ ВЕСТИ

Струмичани „гуворат„ чуден јазик: „Дај еден куросан за доо Трајанка“

Струмичани „гуворат„ чуден јазик: „Дај еден…

„Пари турувате ли у телефон?“; „Дај две кутии цигари без заби. Дај друга кутија. Таа ке га гледам ми…

Фото-Пејачките со стилот блеснаа во Валандово,но наградите ги заобиколија...

Фото-Пејачките со стилот блеснаа во Валандово,но…

Куси здолништа, длабоки деколтеа, високи потпетици, свечени фустани....Вака беа облечени македонските…

Во Дојран немаше игла каде да падне

Во Дојран немаше игла каде да падне

Дојран никогаш не бил пополн и попосетен за првомајските празници. На брегот и бројните сместувачки капацитети…

Инцидент на струмичкото корзо-двајца завршија во болница

Инцидент на струмичкото корзо-двајца завршија…

Вечерва околу 23 часот на струмичкото корзо се случи инцидент, во кој двајца засега непознати граѓани…

,,Моја кралице,, и Јордан Митев најдобри на Охридски трубадури

,,Моја кралице,, и Јордан Митев најдобри…

Фолк пејачот Јордан Митев на фолк-вечерта од фестивалот Охрид фест – Охридски трубадури 2014 со песната…

FACEBOOK