AMD Strela

 

Сообраќајна несреќа на крстосницата кај „Бежанка“

Сообраќајна несреќа на крстосницата кај „Бежанка“
Објавено на: 05 Nov 2018

Денеска околу 13 часот на крстосницата кај поранешната кафеана „Бежанка“ и маркетот „Дипон“ се случи сообраќајна несреќа во која учествуваа автомобил марка „форд фокус“ и камион натоварен со тули.

Според неофицијални информации нема потешко повредени, а предзвикана е голема материјална штета.

На местото на несреќата полицијата изврши увид.

Media Flesh

 

ВИДЕО

FACEBOOK