fbpx

Исчезна педесет и шест годишен струмичанец

 Исчезна педесет и шест годишен струмичанец

Денес од СВР-Струмица информираа дека вчера во 22:45 часот К.А.(30) од Струмица пријавил дека од домот се оддалечил неговиот татко А.А.(56).

Полицијата презема мерки за пронаоѓање на лицето.

Share via
Copy link