fbpx

Tags : исчезна струмичанец

Исчезна педесет и шест годишен струмичанец

Денес од СВР-Струмица информираа дека вчера во 22:45 часот К.А.(30) од Струмица пријавил дека од домот се оддалечил неговиот татко А.А.(56). Полицијата презема мерки за пронаоѓање на лицето.