fbpx

Tags : физички нападнати

Двајца струмичани физички нападнати

Вчера во Полициската станица Струмица, Т.С.(28) од Струмица пријавил дека околу 02:00 часот пред угостителски објект во Струмица тој и Д.И. биле физички нападнати од неколку лица, соопштија денеска од СВР Струмица. Се преземаат мерки за целосно расчистување на случајот.