fbpx

Tags : Шапов

Шапов:Топ 3 проектите кои ги предлага опозицијата, Општина Богданци веќе

Интегрален текст од изјавата на Блаже Шапов, актуелен градоначалник на Богданци и кандидат на СДСМ за нов мандат Почитувани сограѓани, како моментален градоначалник на општина Богданци сакам да Ве известам дека Топ 3 проектите кои опозицијата ги предлага во својата изборна програма и планира да ги заврши во првите 100 дена од своето владеење, Општина […]