fbpx

Академија Пандев ги пушти во продажба билетите за реванш мечот со Лехија Гдањск

 Академија Пандев ги пушти во продажба билетите за реванш мечот со Лехија Гдањск

Од денес започнува продажбата на билети за реванш натпреварот од УЕФА Конференциска Лига помеѓу екипите на Академија Пандев и Лехија Гданск од Полска. Натпреварот се игра во четврток (14.07.2022) на тренинг центарот на ФФМ – Петар Милошевски во Скопје, со почеток во 17.00 часот.

Продажбата ќе се одвива на повеќе продажни места ширум државата.

Share via
Copy link