fbpx

АМСМ: Патот од Берово до Струмица од 15:30 е во прекин во двата правци

 АМСМ: Патот од Берово до Струмица од 15:30 е во прекин во двата правци

Патот од Берово према Струмица денеска од 15:30 часот е во прекин во двата правци, информираат од Авто-мото сојузот.

Од АМСМ ова го соопштија како вонреден извештај за состојба на патни правци, но не се наведуваат други детали во врска со прекинот

Share via
Copy link