fbpx

Tags : кадри

Костадинов: ВМРО ДПМНЕ нема кадри за раководни позиции во Општина

-Откако ме прашаа дали ќе има промена на раководните позиции, им предложив, дајте сега 5 ваши луѓе и ќе ги поставам на раководни места. Понудата ја одбија, немале луѓе. Го имам најдобриот тим во државата и заедно продолжуваме со работа до крајот на мојот мандат, објави денеска градоначалникот на Струмица, Костадин Костадинов во одговор на […]