fbpx

Утревечер митинг на Стево Пендаровски

 Утревечер митинг на Стево Пендаровски

Општинската организација на СДСМ Струмица ги поканува граѓаните и симпатизерите на митинг на кандидатот за претседател Стево Пендаровски.

Митингот ќе се одржи утревечер (сабота 20 април) со почеток во 20 часот во Градскиот парк на платото пред Споменикот на револуцијата.

Share via
Copy link