fbpx

Tags : договори

Крстев и Костов потпишаа договори за настап во сениорскиот тим

Живко Крстев и Марио Костов членови на младионскиот тим на Брера потпишаа договори за настап во сениорскиот тим. Станува збор за 19 годишни фудбалери кои во младинската Супер лига ги презентираа своите играчки перформанси, а клубот им понуди договори и ги отвори вратите на првиот тим. -Живко Крстев во младинскито шампионат изминатата сезона за нашиот […]