fbpx

Tags : дрвен предмет

Јатрва нападнала јатрва со дрвен предмет

На 14.07.2023 во 23.25 часот во СВР Струмица, 35-годишна жена од струмичко село пријавила дека, по претходна расправија, била физички нападната од нејзината јатрва Н.Д., која употребила и дрвен предмет, соопштија денеска од МВР. Се работи на расчистување на случајот.