fbpx

Tags : фирма

Млад работник починал извршувајќи работни задачи во фирма во Николиќ

Вчера околу 14:00 часот во Полициската станица Гевгелија било пријавено дека во село Николиќ, додека извршувал работни задачи во фирма каде бил вработен, Б.Н.(27) се здобил со повреди и починал на местото, соопшти денес МВР. Лекар констатирал смрт, а увид извршила екипа од ОВР Гевгелија.