fbpx

Млад работник починал извршувајќи работни задачи во фирма во Николиќ

 Млад работник починал извршувајќи работни задачи во фирма во Николиќ

Вчера околу 14:00 часот во Полициската станица Гевгелија било пријавено дека во село Николиќ, додека извршувал работни задачи во фирма каде бил вработен, Б.Н.(27) се здобил со повреди и починал на местото, соопшти денес МВР.

Лекар констатирал смрт, а увид извршила екипа од ОВР Гевгелија.

Share via
Copy link