fbpx

Tags : колешка

Колешка физички нападнала колешка во јавна институција во Струмица

Вчера во 12:20 часот во Полициска станица Струмица С.К. (56) од село Добрејци, струмичко, пријавила дека околу 09:00 часот додека била на работно место во објект на јавна институција во Струмица била физички нападната од нејзина колешка З.М. од Струмица, соопштја денеска од МВР. Се работи на расчистување на случајот.