fbpx

Колешка физички нападнала колешка во јавна институција во Струмица

 Колешка физички нападнала колешка во јавна институција во Струмица

Вчера во 12:20 часот во Полициска станица Струмица С.К. (56) од село Добрејци, струмичко, пријавила дека околу 09:00 часот додека била на работно место во објект на јавна институција во Струмица била физички нападната од нејзина колешка З.М. од Струмица, соопштја денеска од МВР.

Се работи на расчистување на случајот.

Share via
Copy link