fbpx

Tags : Селемли

Во гевгелиско Селемли пронајден починат маж

МВР соопшти дека вчера во 09:40 часот во Полициската станица Гевгелија било пријавено дека во куќа во село Селемли, гевгелиско, бил пронајден починат 43-годишен маж. Од страна на лекар од Итна медицинска помош Гевгелија била констатирана смрт, а увид на местото извршила екипа од Одделението за внатрешни работи Гевгелија. По наредба на Јавен обвинител од […]