fbpx

Tags : судење

Остра реакција на „пандевци“ по поразот од Ренова

По денешниот минимален пораз од Ренова од екипата на Ренова на домашен терен, „Академија Пандев“ со остра реакција на делењето на фудбалската правда од судијата Стојанче Трпевски. Во продолжение ја прнесувама реакцијата на струмичкиот прволигаш. -Пораз од 0-1 против екипата на Ренова. Против еден противник можеби и ќе се боревме, но не бевме моќни и […]