fbpx

Tags : збунетост

Живко Груевски: Добро платени „актери“ сеат страв и збунетост кај

Комерцијална ПР објава Од компанијата „Еуромакс Ресоурцес“ го честитаа Денот на рударите и дадоа  признание за макотрпната работа на сите рудари, но истовремено потсетија и на како што велат организираната хајка и напад против  рударскиот сектор во Македонија. Директорот  за комуникации и односи со јавноста во Еуромакс, Живко Груевски, во Дневникот на Сител ТВ изјави […]