fbpx

Градоначалникот Јаневски им ја честиташе шампионската титула на Џио Струмица

 Градоначалникот Јаневски им ја честиташе шампионската титула на Џио Струмица

-Честитки за одбојкарите на Џио Струмица за освоената шампионска титула. Момци, уште еднаш докажавте дека сте најдобри во македонската одбојка. Вие сте гордоста на Струмица!, напиша Јаневски.

Share via
Copy link