fbpx

Полициски билтен: неколку лица нападнале струмичанец

 Полициски билтен: неколку лица нападнале струмичанец

Вчера во 22:55 часот во Полициската станица Струмица, Т.Т.(64) од Струмица пријавил дека на улица „Мито Хаџивасилев Јасмин“ во Струмица бил физички нападнат од неколку лица.

Се преземаат мерки за расчистување на случајот.

Share via
Copy link