fbpx

Tags : нов пазар

Костадинов: Градиме нов и модерен зелен пазар

Интегрален текст од прес конференцијата на Костадин Костадинов, кандидат за градоначалник на Струмица од СДСМ Почитувани жители на Струмица, Дозволете да ве информираме и запознаеме со делот од нашата програма која третира инфраструктурни проекти кои овозможуваат решавање на прашања поврзани со вашето секојдневие. Градиме нов и модерен зелен пазар! Планираниот нов зелен пазар ќе обезбеди […]