fbpx

Tags : терен

Костадинов: сите екипи се на терен, запрепастен сум од фејсбук

-Сите екипи се на терен и Комуналец и ТППЕ Струмица и општинската администрација и советниците и излегуваме во пресрет.Јас сум толерантен и трпелив човек, но запрепастен сум од фејсбук хероите кои кројат дневно партиски ставови триејки раце од невремето, напиша струмичкиот градоначалник. -Мене не ме интересира чиј подрум е поплавен, мене не ме интересира која […]