fbpx

Tags : Заев одмор

Лидерот на СДСМ на неколкудневен годишен одмор

Преку соопштение за јавноста од СДСМ информираат дека претседателот Заев од утре ќе користи неколку денови годишен одмор кој ќе го мине во државата.  На изборите на 15 јули во фер, слободна, демократска и безбедна атмосфера граѓаните масовно го поддржаа концептот на СДСМ и коалицијата „Можеме“. Иднината е обезбедена, државата продолжува на вистинскиот пат, уште подобро […]