fbpx

Tags : жител на Василево

Полициски билтен: четворица нападнале жител на Василево

Денес во Полициска станица Струмица М.Н. (46) од село Василево, струмичко, пријавил дека на 10.11.2020 година околу 23.30 часот во Струмица бил физички нападнат од четири лица. Се преземаат мерки за целосно расчистување на случајот.