fbpx

Уапсен струмичанец кој допирал жена по телото на улица

 Уапсен струмичанец кој допирал жена по телото на улица

На 23.03.2022 во 00:10 часот во Струмица, полициски службеници од Полициската станица Струмица го лишиле од слобода С.И.(34) од Струмица поради сомнение дека на 22.03.2022 околу 23.30 часот на улица во Струмица допирал струмичанка по телото, соопштија денеска од полицијата.

По целосно расчистување на случајот против лицето ќе биде поднесена соодветна пријава.

Share via
Copy link