fbpx

Утринска физичка пресметка во Валандово

 Утринска физичка пресметка во Валандово

Вчера во Полициската станица Валандово било пријавено дека околу 06:20 часот на ул.„Маршал Тито“ во Валандово бил нарушен јавниот ред и мир со физичка пресметка помеѓу И.А.(43) од село Баница, струмичко и Б.Б.(69) од село Раброво, валандовско, соопштија денеска од СВР Струмица.

По целосно расчистување на случајот ќе биде поднесена соодветна пријава.

Share via
Copy link