fbpx

Жена од Грција пронајдена почината во казино во Гевгелија

 Жена од Грција пронајдена почината во казино во Гевгелија

На 09.05.2024 во 21.00 часот во Полициската станица Гевгелија било пријавено дека во казино во Гевгелија била пронајдена почината Е.С.(69) од Република Грција, соопштија денеска од МВР.

Лекар од Итна медицинска помош констатирал смрт без видливи траги на насилство, а по наредба на Јавен обвинител телото на починатата било предадено на обдукција.

Share via
Copy link