fbpx

Кај шеесетогодишен струмичанец полицијата пронашла марихуана

 Кај шеесетогодишен струмичанец полицијата пронашла марихуана

На 23.06.2022 во 00.15 часот во Струмица, полициски службеници од СВР Струмица го лишиле од слобода И.С.(60) од Струмица затоа што кај него била пронајдена марихуана, информираа денеска од МВР.

По целосно документирање на случајот ќе биде поднесен соодветен поднесок.

Фото: архива

Share via
Copy link