fbpx

Кражба во казино во Богданци

 Кражба во казино во Богданци

Синоќа 25 минути по полноќ во Полициската канцеларија Богданци било пријавено дека пет минути порано во казино во Богданци едно лице со закана кон вработените одзело пари од касата, соопштија денеска од СВР Струмица.

Се преземаат мерки за расчистување на случајот.

Share via
Copy link