fbpx

Марио Маслаќ се врати во Академија Пандев

 Марио Маслаќ се врати во Академија Пандев

Српскиот централен дефанзивец, Марио Маслаќ, по шест месеци, повторно го облекува сино-белиот дрес, соопштија денес од Академија Пандев.

-Неговиот квалитет и искуство во одбраната ќе биде од големо значење за нашиот млад тим, напишаа „пандевци“ во објавата.

Share via
Copy link