fbpx

Tags : Марио Маслаќ

Марио Маслаќ се врати во Академија Пандев

Српскиот централен дефанзивец, Марио Маслаќ, по шест месеци, повторно го облекува сино-белиот дрес, соопштија денес од Академија Пандев. -Неговиот квалитет и искуство во одбраната ќе биде од големо значење за нашиот млад тим, напишаа „пандевци“ во објавата.