fbpx

Неверојатни попусти во РИВЕРСОФТ HOME CENTER СТРУМИЦА-ГОЛЕМО ОТВОРАЊЕ

 Неверојатни попусти во РИВЕРСОФТ HOME CENTER СТРУМИЦА-ГОЛЕМО ОТВОРАЊЕ

РИВЕРСОФТ HOME CENTER СТРУМИЦА – ГОЛЕМО ОТВОРАЊЕ на НАЈГОЛЕМИОТ HOME CENTER ВО СТРУМИЦА🎉

НЕ ПРОПУШТАЈТЕ ЈА ОВАА ЕДНА И ЕДИНСТВЕНА ШАНСА, ВИКЕНД БЕЗ ДДВ!!

19-ти и 20-ти СЕПТЕМВРИ – САБОТА И НЕДЕЛА СО ЗАПОЧНУВАЊЕ ОД 10 ЧАСОТ – ГОЛЕМИ НЕВЕРОЈАТНИ ПОПУСТИ до 50% на Бела Техника, Телевизори, Компјутери и компјутерска опрема, a ДУРИ 18% ПОПУСТ на ЦЕЛИОТ АСОРТИМАН за Домаќинство, Рачен алат И Мајсторска опрема!!!

🎁🎁 ПОДАРОК МОБИЛЕН ТЕЛЕФОН за ПРВИТЕ 100 СМЕТКИ над 10.000 денари.НЕВЕРОЈАТНИ ПОПУСТИ на СИТЕ ПРОИЗВОДИ.Салонот се наоѓа на ул. КЛИМЕНТ ОХРИДСКИ бр.1 (Струмица)Ве очекуваме со огромни попусти и безброј изненадувања.

Комерцијална објава

Share via
Copy link