fbpx

Tags : риверсофт

Известување од општина Струмица во врска со објавата на компанијата

По објавата на сопственикот на компанијата Риверсофт,Тони Костов, дека се добитници на јавната набавка за новогодишно украсување на Струмица и дека како општествено одговорна компанија се откажуваат од 500 илјади денари и побара истите да се насочат во хумани цели, Општина Струмица испрати известување до јавноста. Известувањето го пренесуваме во целост: -На иницијатива на градоначалникот […]

Нема подобра понуда од RIVERSOFT за викенд без ДДВ!

В сабота, недела и понеделник повелете на незаборавен шопинг во RIVERSOFT! Нема подобра понуда од таа на RIVERSOFT! -18% НА БЕЛА ТЕХНИКА, МАЛИ АПАРАТИ И ТЕЛЕВИЗОРИ VOX! -18% НА ЦЕЛАТА ПРОГРАМА НА МАЈСТОРСКИ АЛАТ И ОПРЕМА! -18% НА ЦЕЛА ПРОГРАМА ЗА ДОМА! НИКАДЕ НЕМА ПОДОБРИ ЦЕНИ! ВЕ КАНИМЕ НА ИСКЛУЧИТЕЛЕН ШОПИНГ ОВОЈ ВИКЕНД! ПОВЕЛЕТЕ!!! Комерцијална […]

Неверојатни попусти во РИВЕРСОФТ HOME CENTER СТРУМИЦА-ГОЛЕМО ОТВОРАЊЕ

РИВЕРСОФТ HOME CENTER СТРУМИЦА – ГОЛЕМО ОТВОРАЊЕ на НАЈГОЛЕМИОТ HOME CENTER ВО СТРУМИЦА НЕ ПРОПУШТАЈТЕ ЈА ОВАА ЕДНА И ЕДИНСТВЕНА ШАНСА, ВИКЕНД БЕЗ ДДВ!! 19-ти и 20-ти СЕПТЕМВРИ – САБОТА И НЕДЕЛА СО ЗАПОЧНУВАЊЕ ОД 10 ЧАСОТ – ГОЛЕМИ НЕВЕРОЈАТНИ ПОПУСТИ до 50% на Бела Техника, Телевизори, Компјутери и компјутерска опрема, a ДУРИ 18% ПОПУСТ […]

РИВЕРСОФТ ПОВТОРНО ИЗНЕНАДУВА

Посетете ги салоните на РИВЕРСОФТ во Струмица, Штип, Кочани и Кавадарци од 27.07 (Понеделник) до 08.08 (Сабота) и разубавете го вашиот дом со нов производ од бела техника, ИТ технологија што и да ви е потребно по НЕПОВТОРЛИВИ ЦЕНИ за ИЛИНДЕНСКИТЕ ПРАЗНИЦИ.Честит празник Македонци каде и да сте.Ваш River Soft.