fbpx

Полициски билтен:Физички напад во Јосифово

 Полициски билтен:Физички напад во Јосифово

Вчера во 22:35 часот во Полициска станица Валандово В.Ј. (55) од село Јосифово пријавил дека околу 22:30 часот пред спортска обложувалница во село Јосифово Д.К. од село Јосифово бил физички нападнат од С.К. (42) од истото село.

Се преземаат мерки за целосно расчистување на случајот.

Share via
Copy link