fbpx

Полициски билтен:физички нападнат жител на село Добрејци

 Полициски билтен:физички нападнат жител на село Добрејци

Синоќа во 23:55 часот во Полициската станица Струмица, Ж.Ѓ.(32) од село Добрејци, струмичко, пријавил дека околу 22.00 часот во парк во село Добрејци бил физички нападнат од Р.Н..

Полицијата презема мерки за расчистување на случајот.

Извор: соопштение на СВР Струмица

Share via
Copy link