fbpx

Се бара 40-годишна радовишанка која се оддалечила од домот

 Се бара 40-годишна радовишанка која се оддалечила од домот

Вчера во 15:00 часот во Полициската станица Радовиш, Б.Т.(31) од Радовиш пријавил дека од домот во Радовиш се оддалечила Ж.Д.(40), соопштија денес од СВР Струмица

Полицијата презема мерки за пронаоѓање на лицето.

Share via
Copy link