fbpx

Струмичанец физички нападнат на булеварот „Маршал Тито“

 Струмичанец физички нападнат на булеварот „Маршал Тито“

Вчера во 05:10 часот во Полициската станица Струмица, Д.Б.(28) од Струмица пријавил дека околу 04.10 часот на бул.„Маршал Тито“ во Струмица бил физички нападнат од едно лице, соопштија од СВР Струмица.

Се преземаат мерки за расчистување на случајот.

Share via
Copy link