fbpx

Tags : Славица Ангелова

Градоначалникот Костадинов со честитка до Славица Ангелова

Синоќа нашата струмичанка Славица Ангелова со најмногу гласови победи на музичкото шоу „Ѕвездите на гранд“. Со одлични гласовни способности, но и огромна поддршка од публиката, годинава нашата струмичанка е победник во едно од најпознатите музички шоуа. Од се’ срце и го честитам овој успех на Славица, и и’ посакувам успех во кариерата понатаму! Фото: ФБ […]