fbpx

Градоначалникот Костадинов со честитка до Славица Ангелова

 Градоначалникот Костадинов со честитка до Славица Ангелова

Синоќа нашата струмичанка Славица Ангелова со најмногу гласови победи на музичкото шоу „Ѕвездите на гранд“.

Со одлични гласовни способности, но и огромна поддршка од публиката, годинава нашата струмичанка е победник во едно од најпознатите музички шоуа.

Од се’ срце и го честитам овој успех на Славица, и и’ посакувам успех во кариерата понатаму!

Фото: ФБ Костадин Костадинов

Share via
Copy link