fbpx

Академија Пандев утре против Ц.Ѕвезда со пренос на Арена спорт

 Академија Пандев утре против Ц.Ѕвезда со пренос на Арена спорт

Црвена Ѕвезда е следниот противник на Академија Пандев на подготовките во Анталија.

-Нашите сениори ќе имаат можност утре да си ги одмерат силите со балканскиот гигант кој е еден од најуспешните клубови од овие простори. Истиот натпревар утре ќе биде пренесуван во живо на првиот канал на ТВ Арена Спорт со почеток од 15.00 часот по македонско време, објавија „пандевци“ на својата фејсбук страница.

Share via
Copy link