fbpx

Полициски билтен: физички напад во Просениково

 Полициски билтен: физички напад во Просениково

Вчера во 18:45 часот во Полициска станица Струмица О.Ѓ.(22) од село Просениково пријавил дека околу 18:00 часот во село Просениково бил физички нападнат од П.Н.

Се преземаат мерки за целосно расчистување на случајот.

Share via
Copy link