fbpx

Полициски билтен: физички напад во Иловица

 Полициски билтен: физички напад во Иловица

На 21.02.2022 во 16:20 часот во Полициското одделение Ново село, А.С.(22) од село Иловица, струмичко, пријавил дека околу 12:00 часот во село Иловица бил физички нападнат од С.К..

Се преземаат мерки за расчистување на случајот.

Share via
Copy link