fbpx

Полициски билтен:физички напад врз жена во Радовиш

 Полициски билтен:физички напад врз жена во Радовиш

Вчера во 18:00 часот во Полициската станица Радовиш, С.К.(60) од Радовиш пријавила дека околу 17:40 часот во Радовиш била физички нападната од Б.К. и Р.К., двајцата од Радовиш.

Се преземаат мерки за целосно расчистување на случајот.  

Share via
Copy link