fbpx

Радовишанец физички нападнат од неколку лица

Вчера во 17:30 часот во Полициската станица Радовиш, С.М.(34) од Радовиш пријавил дека околу 17:00 часот на ул.„Плачковица“ во Радовиш бил физички нападнат од неколку лица, соопштија од СВР Струмица.

Се преземаат мерки за расчистување на случајот.

Share via
Copy link