fbpx

Струмичанец силувал струмичанка во куќа во село Борисово

 Струмичанец силувал струмичанка во куќа во село Борисово

Вчера околу 16.00 часот во СВР Струмица, 46 годишна жителка на Струмица пријавила дека во куќа во с.Борисово, сопственост на Т.И.(60), врз неа била извршена обљуба од Т.И.

 Се преземаат мерки за расчистување на случајот.

Share via
Copy link