fbpx

Вечер промоција на Костадинов и советничката листа на СДСМ

 Вечер промоција на Костадинов и советничката листа на СДСМ

Општинската организација на СДСМ – Струмица вечер ќе одржи промоција на кандидатот за градоначалник на Општина Струмица – Костадин Костадинов и советничката листа предводена од Марјан Даскаловски.

Промоцијата ќе се одржи вечер на плоштадот Гоце Делчев со почеток во 20:00 часот. Настанот е организиран согласно мерките за заштита од Ковид 19.

Share via
Copy link