fbpx

Малолетна радовишанка се одалечила од домот

 Малолетна радовишанка се одалечила од домот

На 14.05.2023 во 21.30 часот во Полициската станица Радовиш, Н.В.(42) од Радовиш пријавил дека од домот се оддалечила неговата малолетна ќерка М.В.(15), информираа денеска од СВР Струмица

Од полицијата велета дека се преземаат мерки за пронаоѓање на лицето.

Share via
Copy link