fbpx

Полициски билтен: физички напад во угостителски објект во Муртино

 Полициски билтен: физички напад во угостителски објект во Муртино

Синоќа во 21:40 часот во Полициската станица Струмица, Р.Г.(46) од село Муртино пријавил дека околу 21:10 часот во угостителски објект во село Муртино бил физички нападнат од В.Ј.

Се преземаат мерки за расчистување на случајот

Share via
Copy link